top of page
  • Writer's pictureהבלוג לנוסעים לחו"ל

הטיול הגדול של אחרי הצבא | ביטוח נסיעות לתרמילאים| מה שחשוב לדעת

Updated: Mar 15, 2023

מזל טוב, סיימתם את השירות הצבאי, חסכתם כסף ואתם מוכנים לצאת לטרוף את העולם.

תכננתם מסלול, קבעתם עם חברים, קניתם ציוד מתאים, כרטיסי טיסה ועוד.
ואז מגיע הרגע , לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל, אופס! (פה בדרך כלל רובכם נבהלים)

  • מה זה המחיר הזה?

  • למה זה כל כך יקר ?!

  • מה? מבטחים רק ל 180 יום? אבל אני טס לתקופה הרבה יותר ארוכה... מה עושים?

  • בשביל מה אני צריך ספורט אתגרי? ( נכון, לא בטוח שצריך...)

  • אולי אני אוותר על חלק מהכיסויים? ( לא!! לא מוותרים על כיסויים.... )

  • איתור וחילוץ? בשביל מה זה טוב.... אני הולך להיות רק במקומות מסודרים ( לא מוותרים על איתור וחילוץ בשום פנים ואופן!)


ביטוח נסיעות לחו"ל - למה זה טוב?

נתחיל ישירות מהשורה התחתונה, פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל נותנת לכם כמטיילים ומבוטחים הנמצאים בחו"ל מגוון ענקי של כיסויים הנותנים מענה למגוון רחב של אירועים היכולים לקרות בחו"ל. אתם צריכים לזכור שרובכם יוצאים מישראל לתקופה ארוכה, ורובכם לתקופה לא מוגדרת. הביטוח מכסה אתכם בתקופת הביטוח בפני לא מעט אירועי עד גבול אחריות של 5,000,000$. כן! 5M$ שמעתם נכון.


מה היא תקופת הביטוח המקסימלית?

רוב רובן של הפוליסות מאפשרות ביטוח נסיעות לתקופה מקסימלית של 180 יום בלבד. קיימות מספר חברות ביטוח מצומצם המאפשר ביטוח לתקופה ארוכה יותר!

חשוב לדעת... במרבית המקרים לא ניתן לעבור מחברת ביטוח אחת לשניה בעת השהות בחו"ל, חברות הביטוח אינן אוהבות את זה ומרבית המקרים לא יאשרו רכישת ביטוח אם כבר אתם נמצאים בחו"ל.

ולכן! על מנת למנוע עגמת נפש, חשוב שתתכננו מראש את זמן השהיה שלכם בחו"ל, ותרכשו ביטוח בהתאמה. במידה ותקופת הביטוח אינה סופית, חשוב לרכוש ביטוח בחברה המאפשרת הארכה של הפוליסה מעבר ל 180 יום.


איתור וחילוץ? ספורט אתגרי? וכיסויים נוספים - למה זה חשוב ( פספורטכארד, הראל והפניקס)

מדובר בכיסויים אשר בחלק מהפוליסות כלולות בפנים ובאחרות צריך להוסיף אותן בנפרד. נתחיל ונאמר כי מדובר בכיסויים חשובים אשר לא כדאי לוותר עליהם! אפילו אם זה מוזיל לכם את המחיר של הפוליסה.

  1. איתור וחילוץ - חברת הביטוח במקרה הצורך תקצה סכום של 250,000$ על מנת לאתר אתכם בחו"ל ולחלץ אתכם במידת הצורך. גם אם אתם מתכננים לשהות בערים מרכזיות בלבד חשוב שיהיה ברשותכם את הכיסוי הנ"ל. עלויות של איתור וחילוץ עשויות להגיע פעמים רבות לסכומים של מאות אלפי דולרים.

  2. ספורט אתגרי - ניתן להוספה בנפרד ( בחלק מהפוליסות בלבד) במהלך השהות שלכם בחו"ל, יש לוודא זאת במעמד רכישת הפוליסה. ( אני באופן אישי הייתי רוכש את הכיסוי לכל תקופת השהייה בחו"ל ) למה זה טוב? במידה ועשיתם פעילות אתגרית ונפצעתם... הפוליסת נסיעות שלכם לא תכסה אתכם במידה ולא רכשתם את הכיסוי או שהוא לא היה בתוקף.

  3. כיסויים נוספים אשר כדאי לשקול בהתאמה אישית ולסוג הטיול שלכם: ביטול השתתפות עצמית לרכב שכור ( במידה ואתם שוכרים אופנוע או קראוון), כיסוי בגין מכשיר סלולרי שאבד/נגנב, החמרה במצב רפואי קודם, כבודה, ספורט חוקף, חופשת סקי ועוד.


בשורה התחתונה, אין להקל ראש בעת רכישה של ביטוח הנסיעות שלכם, מדובר בנושא חשוב מאוד, רוב רובם של המוצ'ילרים טסים לתקופות ארוכות, אתם צריכים לזכור שמדובר בטיול ארוך ולא בגיחה לחופשת סוף שבוע באירופה. ההסתברות לשימוש בביטוח הנסיעות גבוהה.


חברות הביטוח המומלצות על ידינו למוצ'ילרים ( ביחס לשירות, תקופת ביטוח, ניסיון ומקצועיות):

פספורטכארד - אחת מחברות המובילות בביטוח נסיעות לחו"ל ומהמובילות בישראל בשירות, מקצועיות וניסיון רב בטיפול במבוטחים בארץ ובחו"ל לרכישה אונליין לחץ כאן

מספר ימי ביטוח מקסימלי בחברת פספורטכארד - 180 יום, ניתן לבטח מעבר לתקופה זאת באמצעות פוליסת בריאות המשכית ( כרוך בתשלום בנפרד)


הראל חברה לביטוח - ביטוח נסיעות של חברת הראל, אחת מהחברות הגדולות והמובילות בישראל. חברה בעלת ניסיון רב של שנים בניהול אירועים בחו"ל, חילוץ מבוטחים בכל העולם ושירות מקיף ומהיר. בכל שנה להראל ניסיון של מאות מקרים בהם השירות ללקוחות בחו"ל ניתן במהירות ובמקצועיות לרכישה אונליין לחץ כאן

מספר ימי ביטוח מקסימלי בהראל ביטוח נסיעות לחו"ל - 180 יום, במרבית המקרים חברת הביטוח אינה מאפשרת הארכת הפוליסה מעבר לתקופה זאת. במקרה כזה יש צורך למצוא פתרונות יצירתיים.


הפניקס חברה לביטוח - חברת ביטוח נוספת אשר במסגרת הביטוחים הכוללים שלה מתמחה גם בנושא ביטוח הנסיעות לחו"ל. והבונוס - רכישה אונליין באתר החברה מזכה ב 10% הנחה. לרכישה אונליין לחץ כאן

מספר ימי ביטוח מקסימלי ב"הפניקס סמארט טרוול" - 180 יום, במרבית המקרים חברת הביטוח אינה מאפשרת הארכת הפוליסה מעבר לתקופה זאת. לתקופות ארוכות יותר יש ליצור עמנו קשר וננסה לעזור ככל הניתן.במקרה של סתירה בין המידע אשר מופיע באתר האינטרנט ובבלוג לבין התנאים הקבועים בפוליסת הביטוח של חברות הביטוח השונות, התנאים הקובעים הינם התנאים והסייגים המופיעים בפוליסת הביטוח העדכנית של חברת הביטוח ( פספורטכארד, הראל, פניקס, כלל, מגדל) ועל פי הכיסויים שנרכשו והמופיעים בפוליסת הביטוח שנרכשה. ט.ל.ח.


Commentaires

Noté 0 étoile sur 5.
Pas encore de note

Ajouter une note
bottom of page